wybierz dzień:

wszystkie

sortuj wg:

American Docs

american docs 2016

Filmy dokumentalne: najważniejsze produkcje sezonu, w dużej mierze ukazujące oblicze Ameryki, ale i obrazy realizowane przez Amerykanów w innych zakątkach świata, podejmujące wszelkie tematy.

W centrum każdego festiwalu znajdują się konkursy. American Film Festival posiada dwie premierowe sekcje konkursowe: Spectrum, panoramę współczesnego kina amerykańskiego (14 filmów) oraz American Docs, czyli najgłośniejsze dokumenty sezonu pokazujące różne oblicza Ameryki (10 filmów). Oceniane przez widzów filmy będą ubiegać się o nagrody w dwóch kategoriach: film fabularny i film dokumentalny. Nagrody w obu konkursach w wysokości 10 i 5 tysięcy dolarów ufundowała firma BNY Mellon, dodatkową nagrodę – telewizja Ale kino+.

europejczycy w ameryce 2016

Kurator sekcji Marcin Giżycki – autor książki Wenders do domu, proponuje kilkanaście kultowych filmów zrealizowanych przez europejskich twórców w USA: od Sergia Leone, przez Wernera Herzoga, Brunona Dumonta, po Larsa von Triera. W programie przeglądu znalazły się bardzo różne wizje amerykańskiej rzeczywistości m.in. portret kalifornijskiej bohemy w Lwiej miłości (Lions Love and… Lies, 1969) autorstwa Agnès Vardy (w ramach przeglądu będzie można zobaczyć aż 5 amerykańskich filmów tej francuskiej reżyserki), mroczny Zabriskie Point (1970) włoskiego mistrza Michelangela Antonioniego i brutalny Punishment Park (1971) Brytyjczyka Petera Watkinsa – oba z okresu hipisowskiej rewolty czy pełna ludzkiego ciepła historia z amerykańskiej prowincji Bagdad Café (1997) Niemca Percy’ego Adlona od lat osiadłego w Los Angeles.

festival favorites 2016

W tej sekcji, przedstawiającej ulubieńców tegorocznych festiwali i programerów AFF, zostanie pokazany m.in. ciepło przyjęty na Sundance Jamnik (Wiener-Dog) Todda Solondza (bohatera retrospektywy i laureata Indie Star Award na 2. AFF) – prześmiewcza odyseja po amerykańskich miasteczkach z tytułowym psem i plejadą gwiazd (Greta Gerwig, Julie Delpy, czy Danny DeVito); pojawią się pokazywane na festiwalu Sundance nowelowe Certain Women Kelly Reichardt – o życiowych dramatach kobiet z Montany z kreacjami Michelle Williams, Laury Dern i Kristen Stewart; widzowie obejrzą skomplikowany portret relacji rodzinnych w filmie Rodzina Fangów (The Fang Family), wyreżyserowanym przez znanego z aktorskich występów Jasona Batemana, z nim samym oraz Nicole Kidman i Christopherem Walkenem w rolach głównych; czy wreszcie nowy film Richarda Linklatera Każdy by chciał!! (Everybody Wants Some!!), w którym mistrz kina niezależnego nawiązuje do sytuacji znanej z jego kultowej Uczniowskiej balangi przywołując nostalgiczny czar ostatnich dni wakacji spędzanych przez kumpli z teksańskiego uniwersytetu w latach 80.

Gregg Araki

Highlights

highlights 2016

Galowe pokazy najnowszych głośnych tytułów, premiery nowych filmów wielkich reżyserów, gwiazdy.

Wśród filmów sekcji Highlights obok wspomnianych wyżej filmów otwarcia i zamknięcia (Paterson i Zwierzęta nocy), Loving i American Honey będzie prezentowany przedpremierowo nowy film Clinta Eastwooda, bohatera zeszłorocznej retrospektywy AFF – Sully, o pilocie Chesleyu Sullenbergerze, który cudem wylądował uszkodzonym samolotem pasażerskim na rzece Hudson, z Tomem Hanksem w roli głównej.

indie star award: Jonas Mekas 2016

Jak co roku AFF przyzna Indie Star Award, nagrodę honorującą wybitnych twórców niezależnego kina amerykańskiego, którą tym razem otrzyma legenda nowojorskiej awangardy filmowej – Jonas Mekas. Ten urodzony na Litwie, a od połowy lat 40. mieszkający w Stanach Zjednoczonych, autor filmowych dzienników uważany jest za czołowego twórcę nurtu new american cinema. Widzowie AFF obejrzą jego film Ścinki z życia szczęśliwego człowieka (Out-Takes from the Life of a Happy Man) z 2012 roku. Sędziwy laureat nie będzie mógł stawić się we Wrocławiu osobiście, ale weźmie udział w uroczystości wręczenia nagrody za pośrednictwem Internetu.

Konkurs Ale kino+

odkrycia Ale kino+ 2016

W tym roku na American Film Festival pojawi się sekcja Odkrycia Ale kino+. Pod patronatem tego telewizyjnego kanału filmowego będzie można obejrzeć 11 amerykańskich produkcji niezależnych. W większości są to pierwsze lub drugie filmy reżyserów szukających autorskiego sposobu wypowiedzi w kinie, zaskakujące ciekawą formą lub tematyką.

W tej sekcji znajdą się ciekawe dokonania amerykańskiego kina autorskiego, w większości pierwsze lub drugie filmy poszukujących reżyserów niezależnych. Wśród nich: znany z Sundance Joshy Jeffa Baeny – przewrotna komedia o wieczorze kawalerskim połączonym ze stypą, który wymyka się spod kontroli, czy nagradzane na festiwalach w Clevelend i Deauville złowieszcze Drgawki (The Fits) Anny Rose Holmer, w których rywalizujące ze sobą cheerleaderki padają ofiarami dziwnych, sugerujących opętanie ataków.

On the Edge

on the edge 2016

Odkrycia, eksperymenty, filmy autorskie, często „na granicy” dotychczas uznanych form i dopuszczalnych treści. Pośród eksperymentalnych przedstawicieli tej sekcji będzie można zobaczyć m.in. Przekręt (Fraud), projekt Deana Fleischera-Campa, który z setek godzin nagrań nieznanego mężczyzny wyszperanych na YouTubie zmontował hybrydę, zacierającą granicę między fikcją a prawdą, oraz uhonorowane Wielką Nagrodą Jury na festiwalu Slamdance Co wyrzuci morze (Driftwood) Paula Taylora o pełnej napięć „grze” pomiędzy tajemniczą dziewczyną znalezioną na plaży, a jej wybawcą.

Orson Welles w Europie 2016

Po przeglądzie amerykańskiego dorobku Wellesa na AFF w 2014 roku tegoroczną retrospektywę wrocławski festiwal dedykuje europejskim filmom tego genialnego amerykańskiego aktora i reżysera. Orson Welles (1915-1985) – autor filmu wszech czasów Obywatela Kane – już od lat 50. coraz częściej pracował w Europie (we Francji, Włoszech, czy Jugosławii), uciekając przed komercyjnym systemem hollywoodzkim. Podczas 7.AFF będzie można obejrzeć m.in. nakręcone na Starym Kontynencie adaptacje szekspirowskich dramatów, Proces (The Trial, 1962) na podstawie powieści Franza Kafki, czy swoiste credo artystyczne F jak fałszerstwo (F for Fake, 1973). A także dwa unikalne zestawy nieznanych dzieł Wellesa: nieukończone projekty filmowe i filmy telewizyjne nakręcone w Europie. Program przeglądu uzupełni dokument Magik: Zdumiewające życie i dzieło Orsona Wellesa (Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles, reż. Chuck Workman, 2014).

otwarcie / zamknięcie 2016

25 października (wtorek) festiwal otworzy polska premiera Patersona Jima Jarmuscha – rewelacji tegorocznego festiwalu w Cannes. Buntownik amerykańskiego kina głosi w swoim nowym filmie pochwałę zwykłego życia, w którym można odnaleźć prawdziwą poezję, tak jak czyni to jego bohater, skromny kierowca autobusu (Adam Driver), zapisujący wiersze w sekretnym notatniku. Natomiast w dniu 30 października (niedziela) festiwal zakończą nagrodzone w Wenecji Srebrnym Lwem Zwierzęta nocy (Nocturnal Animals) Toma Forda – drapieżne kino noir o miłości i zemście z hipnotyzującą muzyką Abla Korzeniowskiego oraz kreacjami aktorskimi Amy Adams i Jake’a Gyllenhaala.

Pokazy specjalne

Rosanna Arquette

Sam Shepard

Samuel Fuller

Samuel Fuller

Sezon

sezon 2016

W tej sekcji prezentujemy interesujące tytuły, które w ciągu ostatniego roku trafiły do polskich kin – zrealizowane w Stanach Zjednoczonych, wyreżyserowane przez Amerykanów lub te z udziałem amerykańskich aktorów. W programie znalazł się m.in. film otwarcia zeszłorocznego festiwalu Carol Todda HaynesaPrzyjaźń czy kochanie? – najnowszy film laureata zeszłorocznej Indie Star Award Whita Stillmana, subtelna kostiumowa adaptacja noweli Jane Austen; a także amerykański dokument Wernera Herzoga zgłębiający naturę Internetu, Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci.   

Special Docs

special docs 2016

W tej pozakonkursowej sekcji pokazane zostaną portrety wielkich postaci amerykańskiej popkultury: David Lynch, żyć sztuką (David Lynch: The Art Life) w reżyserii Jona Nguyena, Ricka Barnesa i Olivii Neergaard-Hol, Richard Linklater, spełnione marzenia (Richard Linklater – Dream Is Destiny) autorstwa Karen Bernstein i Louisa Blacka, Gimme Danger (o Iggim Popie i The Stooges) Jima Jarmuscha. A także m.in. zwycięzca festwalu South by South West, czyli animowany dokument Wieża (Tower) Keitha Maitlanda o masakrze w kampusie teksańskiego uniwersytetu ) oraz nagrodzone za reżyserię w sekcji dokumentu na Sundance – Życie animowane (Life, Animated) Rogera Rossa Williamsa o autystycznym chłopcu kontaktującym się ze światem za pośrednictwem disnejowskich animacji.

Special Screenings Connections

specials 2016

W sekcji pojawią się m.in. pierwsze odcinki nowych seriali HBO (Niepewne, Rozwód, Westworld) oraz nowość w programie wrocławskiego festiwalu – zestawy filmów krótkometrażowych. Jeden z zestawów pokazywany jest dzięki współpracy z American Film Institute Conservatory i zawiera m.in. All These Voices – film inspirowany życiem Tadeusza Kantoranagrodzony w tym roku studenckim Oscarem autorstwa Davida Gersona, absolwenta tej prestiżowej amerykańskiej szkoły filmowej. Drugi z zestawów: Jonathan Demme prezentuje: Made in Texas (Jonathan Demme Presents: Made in Texas), to wybrane przez Demme’a krótkie filmy oddające ducha artystycznej wolności teksańskiego Austin; autorem jednego z nich jest gość tegorocznego AFF – Louis Black.

Spectrum

spectrum 2016

Panorama współczesnego kina amerykańskiego, nowe filmy fabularne: „filmy środka”, filmy znanych twórców, nowe talenty, ciekawe zjawiska.

W centrum każdego festiwalu znajdują się konkursy. American Film Festival posiada dwie premierowe sekcje konkursowe: Spectrum, panoramę współczesnego kina amerykańskiego (14 filmów) oraz American Docs, czyli najgłośniejsze dokumenty sezonu pokazujące różne oblicza Ameryki (10 filmów). Oceniane przez widzów filmy będą ubiegać się o nagrody w dwóch kategoriach: film fabularny i film dokumentalny. Nagrody w obu konkursach w wysokości 10 i 5 tysięcy dolarów ufundowała firma BNY Mellon, dodatkową nagrodę – telewizja Ale kino+ (oferta zakupu do emisji).

Wim Wenders 2016

W ramach przeglądu Europejczycy w Ameryce zostanie pokazanych 6 zrealizowanych w Ameryce filmów Wima Wendersa, które są częścią retrospektywy twórczości tego reżysera odbywającej się we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty od września do grudnia 2016 roku, m.in. klasyczny już Paryż, Teksas (Paris, Texas, 1984), czy dokument o Nicholasie Rayu, bohaterze festiwalowej retrospektywy sprzed 4 lat – Film Nicka (Lightning Over Water, 1980).

Wydarzenia specjalne

Info

godzina seansu

film

24 paź 19:00
Michael Showalter
/ USA 2017 / 120 min
kup bilet
25 paź 09:45
Oren Jacoby
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
25 paź 09:45
25 paź 10:00
Sofia Coppola
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
25 paź 10:00
Mika Kaurismäki
/ Brazylia, Finlandia, Niemcy 1994 / 75 min
kup bilet
25 paź 10:15
Alexandre Moors
/ USA 2017 / 109 min
kup bilet
25 paź 10:15
Pete Ohs, Andrea Sisson
/ USA 2017 / 91 min
kup bilet
25 paź 12:15
Gillian Robespierre
/ USA 2017 / 97 min
kup bilet
25 paź 12:15
David Moscow
/ USA 2017 / 91 min
kup bilet
25 paź 12:15
Jairus McLeary, Gethin Aldous
/ USA 2017 / 88 min
kup bilet
25 paź 12:30
Martin Scorsese
/ USA 1985 / 94 min
kup bilet
25 paź 12:30
David Lowery
/ USA 2017 / 87 min
kup bilet
25 paź 12:45
Terrence Malick
/ USA 2017 / 129 min
kup bilet
25 paź 12:45
Frederick Wiseman
/ USA 1967 / 84 min
kup bilet
25 paź 12:45
John Carroll Lynch
/ USA 2017 / 88 min
kup bilet
25 paź 15:00
25 paź 15:00
Janicza Bravo
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
25 paź 15:00
David Gordon Green
/ USA 2017 / 116 min
kup bilet
25 paź 15:00
Erik Nelson
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
25 paź 15:15
Pablo Larraín
/ Chile, Francja, USA, Hongkong 2016 / 100 min
kup bilet
25 paź 15:30
Eliza Hittman
/ USA 2017 / 95 min
kup bilet
25 paź 15:30
Matt Ruskin
/ USA 2017 / 94 min
kup bilet
25 paź 15:30
Raoul Peck
/ Szwajcaria, Francja, Belgia, USA 2016 / 93 min
kup bilet
25 paź 17:45
Luca Guadagnino
/ Włochy, Francja, Brazylia, USA 2017 / 132 min
kup bilet
25 paź 18:00
Janus Metz Pedersen
/ Dania, Finlandia, Szwecja 2017 / 100 min
kup bilet
25 paź 18:15
Magdalena Zyzak, Zachary Cotler
/ USA, Polska 2017 / 104 min
kup bilet
25 paź 18:15
Dustin Guy Defa
/ USA 2017 / 84 min
kup bilet
25 paź 18:15
Eugene Jarecki
/ USA, Niemcy 2017 / 117 min
kup bilet
25 paź 18:30
25 paź 20:30
Jonathan Dayton, Valerie Faris
/ Wielka Brytania, USA 2017 / 121 min
kup bilet
25 paź 20:45
Wim Wenders
/ Niemcy, Francja, Wielka Brytania 1984 / 145 min
kup bilet
25 paź 20:45
Samuel Fuller
/ USA 1963 / 101 min
kup bilet
25 paź 20:45
Antonio Santini, Dan Sickles
/ USA 2017 / 103 min
kup bilet
25 paź 21:00
25 paź 21:00
Noël Wells
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
26 paź 09:45
Dustin Harrison-Atlas
/ USA 2017 / 96 min
kup bilet
26 paź 09:45
Noël Wells
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
26 paź 10:00
26 paź 12:15
Miguel Arteta
/ USA 2017 / 82 min
kup bilet
26 paź 12:15
Dustin Guy Defa
/ USA 2017 / 84 min
kup bilet
26 paź 12:30
Samuel Fuller
/ USA 1964 / 90 min
kup bilet
26 paź 12:45
Matthew Porterfield
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
26 paź 12:45
Tim Golden, Ross McDonell
/ USA 2017 / 108 min
kup bilet
26 paź 14:00
Philip Kaufman
/ USA 1983 / 193 min
kup bilet
26 paź 15:00
Samuel Fuller
/ USA 1980 / 162 min
kup bilet
26 paź 15:00
Albert Birney, Kentucker Audley
/ USA 2017 / 80 min
kup bilet
26 paź 15:00
26 paź 15:00
Antonino D'Ambrosio
/ USA 2017 / 98 min
kup bilet
26 paź 15:30
Magdalena Zyzak, Zachary Cotler
/ USA, Polska 2017 / 104 min
kup bilet
26 paź 15:30
Jeff Baena
/ Kanada, USA 2017 / 90 min
kup bilet
26 paź 17:45
Gregg Araki
/ USA, Holandia 2004 / 105 min
kup bilet
26 paź 17:45
John Carroll Lynch
/ USA 2017 / 88 min
kup bilet
26 paź 17:45
Oren Jacoby
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
26 paź 17:45
Ben Safdie, Josh Safdie
/ USA 2017 / 101 min
kup bilet
26 paź 18:00
Tommy Wiseau
/ USA 2003 / 99 min
kup bilet
26 paź 18:15
Benny Boom
/ USA 2017 / 139 min
kup bilet
26 paź 18:15
Brett Haley
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
26 paź 20:30
Lynne Ramsay
/ Wielka Brytania, Francja, USA 2017 / 85 min
kup bilet
26 paź 20:30
Pacho Velez, Sierra Pettengill
/ USA 2017 / 74 min
kup bilet
26 paź 20:30
Jason Cortlund, Julia Halperin
/ USA, Polska 2017 / 100 min
kup bilet
26 paź 20:45
John Lee Hancock
/ USA 2016 / 115 min
kup bilet
26 paź 21:00
Aaron Katz
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
26 paź 21:00
Gregg Araki
/ USA, Francja 2010 / 86 min
kup bilet
26 paź 21:00
Spike Lee
/ USA 2015 / 127 min
kup bilet
27 paź 09:45
Karin Jurschick
/ Niemcy 2017 / 95 min
kup bilet
27 paź 09:45
Peter Vack
/ USA 2017 / 74 min
kup bilet
27 paź 10:00
David Lowery
/ USA 2017 / 87 min
kup bilet
27 paź 10:00
Samuel Fuller
/ USA 1982 / 90 min
kup bilet
27 paź 10:15
Alex Ross Perry
/ USA, Grecja 2017 / 94 min
kup bilet
27 paź 10:15
Albert Birney, Kentucker Audley
/ USA 2017 / 80 min
kup bilet
27 paź 12:15
Spike Lee
/ USA 2015 / 127 min
kup bilet
27 paź 12:15
Antonio Santini, Dan Sickles
/ USA 2017 / 103 min
kup bilet
27 paź 12:30
Wim Wenders
/ Niemcy, Francja, Wielka Brytania 1984 / 145 min
kup bilet
27 paź 12:45
Brett Haley
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
27 paź 12:45
27 paź 12:45
Jason Cortlund, Julia Halperin
/ USA, Polska 2017 / 100 min
kup bilet
27 paź 13:00
27 paź 15:00
Joshua Z. Weinstein
/ USA 2017 / 82 min
kup bilet
27 paź 15:00
Darren Aronofsky
/ USA 2017 / 121 min
kup bilet
27 paź 15:00
Dustin Harrison-Atlas
/ USA 2017 / 96 min
kup bilet
27 paź 15:30
Nathan Silver
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
27 paź 15:30
Sam Shepard
/ Francja, Holandia, Wielka Brytania, USA 1993 / 102 min
kup bilet
27 paź 15:30
Jeff Baena
/ Kanada, USA 2017 / 90 min
kup bilet
27 paź 15:30
Laura E. Davis, Jessica Kaye
/ USA 2017 / 75 min
kup bilet
27 paź 17:45
Jairus McLeary, Gethin Aldous
/ USA 2017 / 88 min
kup bilet
27 paź 17:45
George Clooney
/ USA, Wielka Brytania 2017 / 104 min
kup bilet
27 paź 17:45
Maggie Betts
/ USA 2017 / 123 min
kup bilet
27 paź 18:00
Tommy Wiseau
/ USA 2003 / 99 min
kup bilet
27 paź 18:00
Samantha Fuller
/ USA 2013 / 80 min
kup bilet
27 paź 18:15
Bob Byington
/ USA 2017 / 71 min
kup bilet
27 paź 18:15
27 paź 18:15
David Gordon Green
/ USA 2017 / 116 min
kup bilet
27 paź 20:00
Philip Kaufman
/ USA 1983 / 193 min
kup bilet
27 paź 20:30
Antonino D'Ambrosio
/ USA 2017 / 98 min
kup bilet
27 paź 20:30
27 paź 20:30
Lauren Wolkstein, Christopher Radcliff
/ USA 2017 / 81 min
kup bilet
27 paź 20:45
Samuel Fuller
/ USA 1957 / 80 min
kup bilet
27 paź 21:00
Onur Tukel
/ USA 2017 / 85 min
kup bilet
27 paź 21:00
David Moscow
/ USA 2017 / 91 min
kup bilet
27 paź 21:00
28 paź 09:45
Matt Ruskin
/ USA 2017 / 94 min
kup bilet
28 paź 09:45
Pacho Velez, Sierra Pettengill
/ USA 2017 / 74 min
kup bilet
28 paź 10:00
Janus Metz Pedersen
/ Dania, Finlandia, Szwecja 2017 / 100 min
kup bilet
28 paź 10:00
28 paź 10:15
Oren Moverman
/ USA 2017 / 120 min
kup bilet
28 paź 10:15
Aaron Katz
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
28 paź 10:15
Maggie Betts
/ USA 2017 / 123 min
kup bilet
28 paź 12:15
Erik Nelson
/ USA 2017 / 93 min
kup bilet
28 paź 12:15
Laura E. Davis, Jessica Kaye
/ USA 2017 / 75 min
kup bilet
28 paź 12:15
Jonathan Dayton, Valerie Faris
/ Wielka Brytania, USA 2017 / 121 min
kup bilet
28 paź 12:30
Sam Shepard
/ Francja, Holandia, Wielka Brytania, USA 1993 / 102 min
kup bilet
28 paź 12:30
Samuel Fuller
/ USA 1963 / 101 min
kup bilet
28 paź 12:45
Bob Byington
/ USA 2017 / 71 min
kup bilet
28 paź 12:45
Eugene Jarecki
/ USA, Niemcy 2017 / 117 min
kup bilet
28 paź 12:45
Lauren Wolkstein, Christopher Radcliff
/ USA 2017 / 81 min
kup bilet
28 paź 15:00
Kenneth Lonergan
/ USA 2016 / 135 min
kup bilet
28 paź 15:00
28 paź 15:00
Karin Jurschick
/ Niemcy 2017 / 95 min
kup bilet
28 paź 15:00
Pete Ohs, Andrea Sisson
/ USA 2017 / 91 min
kup bilet
28 paź 15:15
Mika Kaurismäki
/ Brazylia, Finlandia, Niemcy 1994 / 75 min
kup bilet
28 paź 15:30
Gillian Robespierre
/ USA 2017 / 97 min
kup bilet
28 paź 15:30
28 paź 15:30
Janicza Bravo
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
28 paź 17:45
Michael Showalter
/ USA 2017 / 120 min
kup bilet
28 paź 17:45
Mark Webber
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
28 paź 18:00
Samuel Fuller
/ USA 1964 / 90 min
kup bilet
28 paź 18:15
Lynne Ramsay
/ Wielka Brytania, Francja, USA 2017 / 85 min
kup bilet
28 paź 18:15
28 paź 18:45
Martin Scorsese
/ USA 1985 / 94 min
kup bilet
28 paź 20:30
28 paź 20:30
Darren Aronofsky
/ USA 2017 / 121 min
kup bilet
28 paź 20:45
Samuel Fuller
/ USA 1980 / 162 min
kup bilet
28 paź 21:00
Alex Ross Perry
/ USA, Grecja 2017 / 94 min
kup bilet
28 paź 21:00
Frederick Wiseman
/ USA 1967 / 84 min
kup bilet
28 paź 21:00
Ben Safdie, Josh Safdie
/ USA 2017 / 101 min
kup bilet
28 paź 21:15
29 paź 09:45
Benny Boom
/ USA 2017 / 139 min
kup bilet
29 paź 09:45
Andrea Arnold
/ Wielka Brytania, USA 2016 / 163 min
kup bilet
29 paź 10:00
29 paź 10:00
Samuel Fuller
/ USA 1957 / 80 min
kup bilet
29 paź 10:15
Eliza Hittman
/ USA 2017 / 95 min
kup bilet
29 paź 12:15
Gregg Araki
/ USA, Francja 2010 / 86 min
kup bilet
29 paź 12:15
Alexander Payne
/ USA 2017 / 135 min
kup bilet
29 paź 12:30
Luca Guadagnino
/ Włochy, Francja, Brazylia, USA 2017 / 132 min
kup bilet
29 paź 12:30
Samantha Fuller
/ USA 2013 / 80 min
kup bilet
29 paź 12:30
Jim Jarmusch
/ USA, Francja, Niemcy 2016 / 118 min
kup bilet
29 paź 12:45
Nathan Silver
/ USA 2017 / 83 min
kup bilet
29 paź 12:45
29 paź 13:00
Joshua Z. Weinstein
/ USA 2017 / 82 min
kup bilet
29 paź 15:00
Gregg Araki
/ USA, Holandia 2004 / 105 min
kup bilet
29 paź 15:00
George Clooney
/ USA, Wielka Brytania 2017 / 104 min
kup bilet
29 paź 15:00
Mark Webber
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
29 paź 15:15
Samuel Fuller
/ USA 1982 / 90 min
kup bilet
29 paź 15:15
Jordan Peele
/ USA 2017 / 94 min
kup bilet
29 paź 15:30
29 paź 15:30
Onur Tukel
/ USA 2017 / 85 min
kup bilet
29 paź 15:30
Tim Golden, Ross McDonell
/ USA 2017 / 108 min
kup bilet
29 paź 17:30
29 paź 17:45
29 paź 17:45
Peter Vack
/ USA 2017 / 74 min
kup bilet
29 paź 18:00
Trey Edwards Shults
/ USA 2017 / 91 min
kup bilet
29 paź 18:15
Alexandre Moors
/ USA 2017 / 109 min
kup bilet
29 paź 18:15
Miguel Arteta
/ USA 2017 / 82 min
kup bilet
29 paź 18:15
Raoul Peck
/ Szwajcaria, Francja, Belgia, USA 2016 / 93 min
kup bilet
29 paź 18:30
Alexander Payne
/ USA 2017 / 135 min
kup bilet
29 paź 20:45
David Lowery
/ USA 2017 / 87 min
kup bilet
29 paź 20:45
Barry Jenkins
/ USA 2016 / 111 min
kup bilet
29 paź 21:00
Matthew Porterfield
/ USA 2017 / 90 min
kup bilet
29 paź 21:00
Oren Moverman
/ USA 2017 / 120 min
kup bilet