do rozpoczęcia festiwalu

dni
godzin
minut

wybierz dzień festiwalu

I tak cię kocham

reżyser: Michael Showalter

/ USA 2017/ 120 min

24 paź, 19:00, Sala 1

Człowiek-cień

reżyser: Oren Jacoby

/ USA 2017/ 83 min

25 paź, 9:45, Sala 3

Mój przyjaciel Dahmer

reżyser: Marc Meyers

/ USA 2017/ 107 min

25 paź, 9:45, Sala 2

Na pokuszenie

reżyser: Sofia Coppola

/ USA 2017/ 93 min

25 paź, 10:00, Sala 4

Tigrero: Film, który nigdy nie powstał

reżyser: Mika Kaurismäki

/ Brazylia, Finlandia, Niemcy 1994/ 75 min

25 paź, 10:00, Sala 5

Żółtodzioby

reżyser: Alexandre Moors

/ USA 2017/ 109 min

25 paź, 10:15, Sala 8

Poza zasięgiem

reżyser: Pete Ohs, Andrea Sisson

/ USA 2017/ 91 min

25 paź, 10:15, Sala 7

Landline

reżyser: Gillian Robespierre

/ USA 2017/ 97 min

25 paź, 12:15, Sala 1

Rozpacz

reżyser: David Moscow

/ USA 2017/ 91 min

25 paź, 12:15, Sala 2

Praca

reżyser: Jairus McLeary, Gethin Aldous

/ USA 2017/ 88 min

25 paź, 12:15, Sala 3

Po godzinach

reżyser: Martin Scorsese

/ USA 1985/ 94 min

25 paź, 12:30, Sala 5

A Ghost Story

reżyser: David Lowery

/ USA 2017/ 87 min

25 paź, 12:30, Sala 4

Song to Song

reżyser: Terrence Malick

/ USA 2017/ 129 min

25 paź, 12:45, Sala 8

Titicut Follies

reżyser: Frederick Wiseman

/ USA 1967/ 84 min

25 paź, 12:45, Sala 9

Szczęściarz

reżyser: John Carroll Lynch

/ USA 2017/ 88 min

25 paź, 12:45, Sala 7

Rozpaczliwie poszukując Susan

reżyser: Susan Seidelman

/ USA 1985/ 104 min

25 paź, 15:00, Sala 5

Cytryna

reżyser: Janicza Bravo

/ USA 2017/ 83 min

25 paź, 15:00, Sala 2

Niezwyciężony

reżyser: David Gordon Green

/ USA 2017/ 116 min

25 paź, 15:00, Sala 1

Szara strefa

reżyser: Erik Nelson

/ USA 2017/ 93 min

25 paź, 15:00, Sala 3

Jackie

reżyser: Pablo Larraín

/ Chile, Francja, USA, Hongkong 2016/ 100 min

25 paź, 15:15, Sala 4

Beach Rats

reżyser: Eliza Hittman

/ USA 2017/ 95 min

25 paź, 15:30, Sala 8

Crown Heights

reżyser: Matt Ruskin

/ USA 2017/ 94 min

25 paź, 15:30, Sala 7

Nie jestem twoim murzynem

reżyser: Raoul Peck

/ Szwajcaria, Francja, Belgia, USA 2016/ 93 min

25 paź, 15:30, Sala 9

Obywatelka Jane. Walka o miasto

reżyser: Matt Tyrnauer

/ USA 2016/ 92 min

25 paź, 17:30, Sala 2

Tamte dni, tamte noce. Call Me by Your Name

reżyser: Luca Guadagnino

/ Włochy, Francja, Brazylia, USA 2017/ 132 min

25 paź, 17:45, Sala 1

Borg / McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

reżyser: Janus Metz Pedersen

/ Dania, Finlandia, Szwecja 2017/ 100 min

25 paź, 18:00, Sala 4

Maya Dardel

reżyser: Magdalena Zyzak, Zachary Cotler

/ USA, Polska 2017/ 104 min

25 paź, 18:15, Sala 8

Od jednego do drugiego

reżyser: Dustin Guy Defa

/ USA 2017/ 84 min

25 paź, 18:15, Sala 7

Ziemia obiecana

reżyser: Eugene Jarecki

/ USA, Niemcy 2017/ 117 min

25 paź, 18:15, Sala 9

Kieszonkowiec z South Street

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1953/ 80 min

25 paź, 18:30, Sala 5

Wojna płci

reżyser: Jonathan Dayton, Valerie Faris

/ Wielka Brytania, USA 2017/ 121 min

25 paź, 20:30, Sala 1

Paryż, Teksas

reżyser: Wim Wenders

/ Niemcy, Francja, Wielka Brytania 1984/ 145 min

25 paź, 20:45, Sala 4

Shock Corridor

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1963/ 101 min

25 paź, 20:45, Sala 5

Dina

reżyser: Antonio Santini, Dan Sickles

/ USA 2017/ 103 min

25 paź, 20:45, Sala 2

Zabicie świętego jelenia

reżyser: Yorgos Lanthimos

/ USA 2017/ 121 min

25 paź, 21:00, Sala 9

Pan Roosevelt

reżyser: Noël Wells

/ USA 2017/ 90 min

25 paź, 21:00, Sala 7

Nowi kucharze

reżyser: Dustin Harrison-Atlas

/ USA 2017/ 96 min

26 paź, 9:45, Sala 3

Pan Roosevelt

reżyser: Noël Wells

/ USA 2017/ 90 min

26 paź, 9:45, Sala 2

Doom Generation - Stracone pokolenie

reżyser: Gregg Araki

/ USA, Francja 1995/ 83 min

26 paź, 10:00, Sala 5

Centrum kontroli lotów: nieznani bohaterowie misji Apollo

reżyser: David Fairhead

/ USA, Wielka Brytania 2017/ 101 min

26 paź, 10:15, Sala 8

Beatriz na kolacji

reżyser: Miguel Arteta

/ USA 2017/ 82 min

26 paź, 12:15, Sala 1

Od jednego do drugiego

reżyser: Dustin Guy Defa

/ USA 2017/ 84 min

26 paź, 12:15, Sala 2

Obywatelka Jane. Walka o miasto

reżyser: Matt Tyrnauer

/ USA 2016/ 92 min

26 paź, 12:15, Sala 3

The Naked Kiss

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1964/ 90 min

26 paź, 12:30, Sala 5

Sollers Point

reżyser: Matthew Porterfield

/ USA 2017/ 90 min

26 paź, 12:45, Sala 8

Elián 

reżyser: Tim Golden, Ross McDonell

/ USA 2017/ 108 min

26 paź, 12:45, Sala 9

Pierwszy krok w kosmos

reżyser: Philip Kaufman

/ USA 1983/ 193 min

26 paź, 14:00, Sala 4

Wielka czerwona jedynka

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1980/ 162 min

26 paź, 15:00, Sala 5

Sylvio

reżyser: Albert Birney, Kentucker Audley

/ USA 2017/ 80 min

26 paź, 15:00, Sala 2

The Disaster Artist

reżyser: James Franco

/ USA 2017/ 98 min

26 paź, 15:00, Sala 1

Frank Serpico

reżyser: Antonino D'Ambrosio

/ USA 2017/ 98 min

26 paź, 15:00, Sala 3

Maya Dardel

reżyser: Magdalena Zyzak, Zachary Cotler

/ USA, Polska 2017/ 104 min

26 paź, 15:30, Sala 8

Godzinki

reżyser: Jeff Baena

/ Kanada, USA 2017/ 90 min

26 paź, 15:30, Sala 9

Zły dotyk

reżyser: Gregg Araki

/ USA, Holandia 2004/ 105 min

26 paź, 17:45, Sala 5

Szczęściarz

reżyser: John Carroll Lynch

/ USA 2017/ 88 min

26 paź, 17:45, Sala 2

Człowiek-cień

reżyser: Oren Jacoby

/ USA 2017/ 83 min

26 paź, 17:45, Sala 3

Good Time

reżyser: Ben Safdie, Josh Safdie

/ USA 2017/ 101 min

26 paź, 17:45, Sala 1

The Room

reżyser: Tommy Wiseau

/ USA 2003/ 99 min

26 paź, 18:00, Sala 4

All Eyez On Me

reżyser: Benny Boom

/ USA 2017/ 139 min

26 paź, 18:15, Sala 8

Bohater

reżyser: Brett Haley

/ USA 2017/ 93 min

26 paź, 18:15, Sala 9

Nigdy cię tu nie było

reżyser: Lynne Ramsay

/ Wielka Brytania, Francja, USA 2017/ 85 min

26 paź, 20:30, Sala 1

The Reagan Show

reżyser: Pacho Velez, Sierra Pettengill

/ USA 2017/ 74 min

26 paź, 20:30, Sala 3

Barrakuda

reżyser: Jason Cortlund, Julia Halperin

/ USA, Polska 2017/ 100 min

26 paź, 20:30, Sala 2

McImperium

reżyser: John Lee Hancock

/ USA 2016/ 115 min

26 paź, 20:45, Sala 4

Bliźnięta

reżyser: Aaron Katz

/ USA 2017/ 93 min

26 paź, 21:00, Sala 8

Kaboom

reżyser: Gregg Araki

/ USA, Francja 2010/ 86 min

26 paź, 21:00, Sala 5

Chi-Raq

reżyser: Spike Lee

/ USA 2015/ 127 min

26 paź, 21:00, Sala 9

Udając Boga

reżyser: Karin Jurschick

/ Niemcy 2017/ 95 min

27 paź, 9:45, Sala 3

Dupki

reżyser: Peter Vack

/ USA 2017/ 74 min

27 paź, 9:45, Sala 2

A Ghost Story

reżyser: David Lowery

/ USA 2017/ 87 min

27 paź, 10:00, Sala 4

Biały pies

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1982/ 90 min

27 paź, 10:00, Sala 5

Złote wyjście

reżyser: Alex Ross Perry

/ USA, Grecja 2017/ 94 min

27 paź, 10:15, Sala 8

Sylvio

reżyser: Albert Birney, Kentucker Audley

/ USA 2017/ 80 min

27 paź, 10:15, Sala 7

Chi-Raq

reżyser: Spike Lee

/ USA 2015/ 127 min

27 paź, 12:15, Sala 1

Snowy Bing Bongs Across the North Star Combat Zone; All Small Bodies; Crystal Lake; Shuvit

reżyser: Rachel Wolther & Alex H Fischer, Jennifer Reeder

83 min

27 paź, 12:15, Sala 2

Dina

reżyser: Antonio Santini, Dan Sickles

/ USA 2017/ 103 min

27 paź, 12:15, Sala 3

Paryż, Teksas

reżyser: Wim Wenders

/ Niemcy, Francja, Wielka Brytania 1984/ 145 min

27 paź, 12:30, Sala 4

Bohater

reżyser: Brett Haley

/ USA 2017/ 93 min

27 paź, 12:45, Sala 9

California Dreams

reżyser: Mike Ott

/ USA 2017/ 83 min

27 paź, 12:45, Sala 8

Barrakuda

reżyser: Jason Cortlund, Julia Halperin

/ USA, Polska 2017/ 100 min

27 paź, 12:45, Sala 7

Szpieg z ulicy Beethovena

reżyser: Samuel Fuller

/ Niemcy 1972/ 128 min

27 paź, 13:00, Sala 5

Menashe

reżyser: Joshua Z. Weinstein

/ USA 2017/ 82 min

27 paź, 15:00, Sala 2

mother!

reżyser: Darren Aronofsky

/ USA 2017/ 121 min

27 paź, 15:00, Sala 1

Nowi kucharze

reżyser: Dustin Harrison-Atlas

/ USA 2017/ 96 min

27 paź, 15:00, Sala 3

Ulica pragnień

reżyser: Nathan Silver

/ USA 2017/ 83 min

27 paź, 15:30, Sala 8

Cicha zemsta

reżyser: Sam Shepard

/ Francja, Holandia, Wielka Brytania, USA 1993/ 102 min

27 paź, 15:30, Sala 4

Godzinki

reżyser: Jeff Baena

/ Kanada, USA 2017/ 90 min

27 paź, 15:30, Sala 9

Spadek

reżyser: Laura E. Davis, Jessica Kaye

/ USA 2017/ 75 min

27 paź, 15:30, Sala 7

Christa i Samantha Fuller Masterclass

90 min

27 paź, 16:00, Sala 5

Praca

reżyser: Jairus McLeary, Gethin Aldous

/ USA 2017/ 88 min

27 paź, 17:45, Sala 3

Suburbicon

reżyser: George Clooney

/ USA, Wielka Brytania 2017/ 104 min

27 paź, 17:45, Sala 1

Nowicjat

reżyser: Maggie Betts

/ USA 2017/ 123 min

27 paź, 17:45, Sala 2

The Room

reżyser: Tommy Wiseau

/ USA 2003/ 99 min

27 paź, 18:00, Sala 4

A Fuller Life

reżyser: Samantha Fuller

/ USA 2013/ 80 min

27 paź, 18:00, Sala 5

Dziecko przyszłości

reżyser: Bob Byington

/ USA 2017/ 71 min

27 paź, 18:15, Sala 8

Mój przyjaciel Dahmer

reżyser: Marc Meyers

/ USA 2017/ 107 min

27 paź, 18:15, Sala 7

Niezwyciężony

reżyser: David Gordon Green

/ USA 2017/ 116 min

27 paź, 18:15, Sala 9

Pierwszy krok w kosmos

reżyser: Philip Kaufman

/ USA 1983/ 193 min

27 paź, 20:00, Sala 4

Frank Serpico

reżyser: Antonino D'Ambrosio

/ USA 2017/ 98 min

27 paź, 20:30, Sala 3

The Disaster Artist

reżyser: James Franco

/ USA 2017/ 98 min

27 paź, 20:30, Sala 1

Dziwni goście

reżyser: Lauren Wolkstein, Christopher Radcliff

/ USA 2017/ 81 min

27 paź, 20:30, Sala 2

40 rewolwerów

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1957/ 80 min

27 paź, 20:45, Sala 5

Mizogini

reżyser: Onur Tukel

/ USA 2017/ 85 min

27 paź, 21:00, Sala 8

Rozpacz

reżyser: David Moscow

/ USA 2017/ 91 min

27 paź, 21:00, Sala 7

The Florida Project

reżyser: Sean Baker

/ USA 2017/ 115 min

27 paź, 21:00, Sala 9

Crown Heights

reżyser: Matt Ruskin

/ USA 2017/ 94 min

28 paź, 9:45, Sala 2

The Reagan Show

reżyser: Pacho Velez, Sierra Pettengill

/ USA 2017/ 74 min

28 paź, 9:45, Sala 3

Borg / McEnroe. Między odwagą a szaleństwem

reżyser: Janus Metz Pedersen

/ Dania, Finlandia, Szwecja 2017/ 100 min

28 paź, 10:00, Sala 4

Kieszonkowiec z South Street

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1953/ 80 min

28 paź, 10:00, Sala 5

Kolacja

reżyser: Oren Moverman

/ USA 2017/ 120 min

28 paź, 10:15, Sala 9

Bliźnięta

reżyser: Aaron Katz

/ USA 2017/ 93 min

28 paź, 10:15, Sala 8

Nowicjat

reżyser: Maggie Betts

/ USA 2017/ 123 min

28 paź, 10:15, Sala 7

Szara strefa

reżyser: Erik Nelson

/ USA 2017/ 93 min

28 paź, 12:15, Sala 3

Spadek

reżyser: Laura E. Davis, Jessica Kaye

/ USA 2017/ 75 min

28 paź, 12:15, Sala 2

Wojna płci

reżyser: Jonathan Dayton, Valerie Faris

/ Wielka Brytania, USA 2017/ 121 min

28 paź, 12:15, Sala 1

Cicha zemsta

reżyser: Sam Shepard

/ Francja, Holandia, Wielka Brytania, USA 1993/ 102 min

28 paź, 12:30, Sala 4

Shock Corridor

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1963/ 101 min

28 paź, 12:30, Sala 5

Dziecko przyszłości

reżyser: Bob Byington

/ USA 2017/ 71 min

28 paź, 12:45, Sala 8

Ziemia obiecana

reżyser: Eugene Jarecki

/ USA, Niemcy 2017/ 117 min

28 paź, 12:45, Sala 9

Dziwni goście

reżyser: Lauren Wolkstein, Christopher Radcliff

/ USA 2017/ 81 min

28 paź, 12:45, Sala 7

Manchester by the Sea

reżyser: Kenneth Lonergan

/ USA 2016/ 135 min

28 paź, 15:00, Sala 4

The Florida Project

reżyser: Sean Baker

/ USA 2017/ 115 min

28 paź, 15:00, Sala 1

Udając Boga

reżyser: Karin Jurschick

/ Niemcy 2017/ 95 min

28 paź, 15:00, Sala 3

Poza zasięgiem

reżyser: Pete Ohs, Andrea Sisson

/ USA 2017/ 91 min

28 paź, 15:00, Sala 2

Tigrero: Film, który nigdy nie powstał

reżyser: Mika Kaurismäki

/ Brazylia, Finlandia, Niemcy 1994/ 75 min

28 paź, 15:15, Sala 5

Landline

reżyser: Gillian Robespierre

/ USA 2017/ 97 min

28 paź, 15:30, Sala 9

Kochana mamusia nie żyje

reżyser: Erin Lee Carr

/ USA 2017/ 82 min

28 paź, 15:30, Sala 8

Cytryna

reżyser: Janicza Bravo

/ USA 2017/ 83 min

28 paź, 15:30, Sala 7

Cała szkoła idzie na dno

reżyser: Dash Shaw

/ USA 2016/ 75 min

28 paź, 17:45, Sala 3

I tak cię kocham

reżyser: Michael Showalter

/ USA 2017/ 120 min

28 paź, 17:45, Sala 1

Ciało i krew

reżyser: Mark Webber

/ USA 2017/ 90 min

28 paź, 17:45, Sala 2

The Naked Kiss

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1964/ 90 min

28 paź, 18:00, Sala 5

Nigdy cię tu nie było

reżyser: Lynne Ramsay

/ Wielka Brytania, Francja, USA 2017/ 85 min

28 paź, 18:15, Sala 9

California Dreams

reżyser: Mike Ott

/ USA 2017/ 83 min

28 paź, 18:15, Sala 8

Rumble. Jak Indianie zatrzęśli światem muzyki

reżyser: Catherine Bainbridge

/ Kanada 2017/ 103 min

28 paź, 18:15, Sala 7

Po godzinach

reżyser: Martin Scorsese

/ USA 1985/ 94 min

28 paź, 18:45, Sala 4

Kroniki Times Square, odc. 1

reżyser: David Simon

/ USA 2017/ 80 min

28 paź, 20:30, Sala 3

Snowy Bing Bongs Across the North Star Combat Zone; All Small Bodies; Crystal Lake; Shuvit

reżyser: Rachel Wolther & Alex H Fischer, Jennifer Reeder

83 min

28 paź, 20:30, Sala 2

mother!

reżyser: Darren Aronofsky

/ USA 2017/ 121 min

28 paź, 20:30, Sala 1

Wielka czerwona jedynka

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1980/ 162 min

28 paź, 20:45, Sala 5

Złote wyjście

reżyser: Alex Ross Perry

/ USA, Grecja 2017/ 94 min

28 paź, 21:00, Sala 8

Titicut Follies

reżyser: Frederick Wiseman

/ USA 1967/ 84 min

28 paź, 21:00, Sala 7

Good Time

reżyser: Ben Safdie, Josh Safdie

/ USA 2017/ 101 min

28 paź, 21:00, Sala 9

Rozpaczliwie poszukując Susan

reżyser: Susan Seidelman

/ USA 1985/ 104 min

28 paź, 21:15, Sala 4

All Eyez On Me

reżyser: Benny Boom

/ USA 2017/ 139 min

29 paź, 9:45, Sala 9

Cała szkoła idzie na dno

reżyser: Dash Shaw

/ USA 2016/ 75 min

29 paź, 9:45, Sala 3

American Honey

reżyser: Andrea Arnold

/ Wielka Brytania, USA 2016/ 163 min

29 paź, 9:45, Sala 2

Kroniki Times Square, odc. 1

reżyser: David Simon

/ USA 2017/ 80 min

29 paź, 10:00, Sala 4

40 rewolwerów

reżyser: Samuel Fuller

/ USA 1957/ 80 min

29 paź, 10:00, Sala 5

Beach Rats

reżyser: Eliza Hittman

/ USA 2017/ 95 min

29 paź, 10:15, Sala 8

Rumble. Jak Indianie zatrzęśli światem muzyki

reżyser: Catherine Bainbridge

/ Kanada 2017/ 103 min

29 paź, 10:15, Sala 7

Kaboom

reżyser: Gregg Araki

/ USA, Francja 2010/ 86 min

29 paź, 12:15, Sala 3

Pomniejszenie

reżyser: Alexander Payne

/ USA 2017/ 135 min

29 paź, 12:15, Sala 1

Tamte dni, tamte noce. Call Me by Your Name

reżyser: Luca Guadagnino

/ Włochy, Francja, Brazylia, USA 2017/ 132 min

29 paź, 12:30, Sala 9